ие 4

Пронајдени се 71 резултати на тема „ие 4“
Вести

Николоски од Росоман: Загарантиран откуп и навремена исплата на земјоделските производи, нема да дозволиме никој да им јаде трудот и маката на земјоделецот

Потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во изборна единица 4 Александар Николоски, денеска на последниот ден од изборната кампања,...
Вести

Николоски: Бордот на директори на ТЕЦ Неготино земале плата од над 2.500 евра, е такви бандити и криминалци Заев става на функција

Мојот опонент, мојот против кандидат Зоран Заев нема ден да не се потсетиме на некоја од неговите големи афери, не се добројуваат. Да...