халид муслимовиќ

Пронајдени се 3 резултати на тема „халид муслимовиќ“
Познати

Српскиот пејач се огласи по страшната сообраќајна на синот во Германија: Мислев дека сонувам лош сон, но вистина е… (ФОТО)

Синот на српскиот фолк пејач Халид Муслимовиќ доживеа сообраќајна несреќа во Германија, а за среќа Енис и неговиот другар останале...
Познати

Познатиот пејач пред две години со автомобил удри малолетна девојка- денес син му преживеа страшна несреќа во Германија (ФОТО)

Синот на српскиот пејач Халид Муслимовиќ преживеал сообраќајна несреќа во Германија, пишуваат српските медиуми. Енис Муслимовиќ доживеал...