григор димитров

Пронајдени се 6 резултати на тема „григор димитров“
Познати

Пејачката нема срам: Девојката на бугарскиот тенисер ја поддржа Серена Вилијамс иако спиела со нејзиното момче (ФОТО)

Познатата американска пејачка и актерка која е во врска во бугарскиот тенисер Григор Димитров ја шокираше јавноста откако неговата...
Познати

Откако славната пејачка му го покажа меѓуножјето на тенисерот, сега следува ново продолжение и видео од нивниот занес на јахта

Бугарскиот тенисер Григор Димитров и познатата пејачка Никол Шерцингер пред неколку дена ги наполнија насловните страници на сите...
Познати

Прво го сончаше задникот, па му го покажуваше меѓуножјето: Познатиот тенисер ужива на јахта со пејачката Шерцингер (ФОТО)

Бугарскиот тенисер Григор Димитров се одлучи да одмори малку по напорната сезона и Вимблдон во друштво на својата девојка Никол Шерцингер. Парот...