граници

Пронајдени се 77 резултати на тема „граници“
Регион

Словенечките епидемиолози предупредуваат дека поради отворањето на границите имаат новозаразени со коронавирусот

Во Словенија регистрирани четири нови случаи на лица заразени со коронавирусот, а епидемиолозите предупредуваат дека тоа е директна...