фудбалски меч

Пронајдени се 6 резултати на тема „фудбалски меч“
Фудбал

Од овие зборови фудбалскиот свет остана во неверување: Тренерот кој доби отказ после победа од 27:0, не гледа вина кај себе

Веста дека тренерот на италијанскиот младински фудбалски тим Инвиктисауро, бил избркан после победа од 27:0, ги изненади сите до кои дојде...
Фудбал

Изнајмиле стриптизета да го збунат противникот, па изгубиле 6:2- откриено зошто голата девојка им мешаше на фудбалерите (ВИДЕО)

Неверојатна сцена го обележала мечот на холадската трета лига помеѓу Ријунсбург и АФЦ Амстердам (2:6), а сега е откриено зошто секси русокоса...