фотографија

Пронајдени се 62 резултати на тема „фотографија“
Живот и стил

Морала да ја избрише фотографијата од своето бебе од Инстаграм, причината треба сите да ја знете

Инфлуенсерката Клои Шепановски (24) објавија фотографија со синот Сани, на која тој бил гол, но интимните делови на бебето биле замаглени. Мајката...
Познати

ФОТО: Објавена последната фотографија од сетот, еве што се случувало пред трагедијата во која е учесник Болдвин

Пред неколку дена на Фејсбук е објавена фотографија на која се прикажани последните моменти од сетот за време на снимањето на филмот...
Познати

Ана Севиќ објави фотографија од нејзината лична карта – не крие дека е шокирана, а еден детал им привлече внимание на сите (ФОТО)

Пејачката Ана Севиќ сподели фотографија од нејзината лична карта и призна за што е особено шокирана, но дури и во таа прилика таа покажа...
Живот и стил

Жена воочила страшен детаљ на фотографија со пријателите: Кога разбрала за трагедијата од станот во кој живеела, и се слошило од страв (ФОТО)

Британката Ребека Глазборов се фотографирала една вечер во нејзиниот стан со пријателите. Сепак, она што го видела на сликата и донело...
Познати

Жешка и неодолива: Српската водителка со својот бомбастичен изглед предизвика вистинска „бура“ на реакции на социјалните мрежи (ФОТО)

Водителка Јелена Јеремиќ знае како да ја разгори фантазијата кај припадниците на посилниот пол. Имено, таа со една фотографија која...
Познати

Ана Бекута со фотографија од младоста предизвика лавина на коментари: На оваа девојка други сакаа да и го одредат патот, но…! (ФОТО)

Популарната пејачка Ана Бекута со својата фотографија, на која што ретко кој би ја препознал, испрати силна порака до жените за 8-ми март...
Занимливости

Сара направи селфи и веднаш виде нешто мистериозно во одразот на очилата: Дали забележувате и вие? (ФОТО)

Откако направила селфи, оваа жена забележала две мистериозни фигури во одразот на нејзините очила за сонце. Таа ја објави фотографијата...
Занимливости

Го најде својот двојник во фотографија стара 115 години: Кога го виде истиот лик, многу работи му станаа јасни (ФОТО)

Мајкл Коропис бил многу збунет од фотографијата за која прво мислел дека е негова. Наскоро сфатил дека на фотографијата не е тој, туку...