факултет

Пронајдени се 15 резултати на тема „факултет“
Познати

Ги крие од јавноста, а на нив им го должи целото нејзино богатство: Родителите на Цеца никогаш нема да и простат една работа (ФОТО)

Фолк ѕвездата Цеца често говори дека ова што е денес им го должи на своите родители Мира и Слободан Величковиќ. За нејзината кариера...
Познати

Ретко кој може да се споредува со неа: Кога ќе дознаете колку факултети има завршено Неда Украден ќе се онесвестите

Понесени од музиката и кариерата речиси ретко која музичка ѕвезда има универзитетска диплома или завршено високо образование, некои...