Џони Деп

Пронајдени се 69 резултати на тема „Џони Деп“
ТВ и Филм

По 3 години пауза актерот се враќа на филмското платно: Објавена прва фотографија од Џони Деп во улога на францускиот крал Луј XV

Станува збор за првата улога на Деп во последните три години, по судењето со поранешната сопруга Амбер Херд. Француската продуцентска...
Познати

Адвокатите на Деп предвидуваат дека актерот можеби ќе ѝ ја „прости“ отштетата од 8 милиони долари, а го открија и клучот на победата

Адвокатите на Џони Деп велат дека актерот би можел да се откаже од отштетата од 8 милиони долари која би требала да му ја исплати поранешната...
Познати

„Војната“ меѓу Џони Деп и Амбер Херд продолжува: Актерот објави видео кое сите ги освои, па веднаш следеше нејзин одговор…

Џони Деп направил профил на социјалната мрежа ТикТок на која набрзо потоа го објавил и првото видео, заблагодарувајќи им се во него...