џиџи хадид

Пронајдени се 11 резултати на тема „џиџи хадид“
Познати

Популарните сестри ограбени на Миконос: Крадците дознале што имаат од Инстаграм, па им било лесно кога влегле

Светски популарните манекенки Џиџи и Бела Хадид се ограбени на Миконос, а крадците им однесе вреден накит и други аксесоари. Овие убавици...
Познати

Драматично најавија дека раскинуваат, па повторно се бакнуваат: Убавицата се врати во прегратки на “чудното“ момче

Манекенката Џиџи Хадид и славниот музичар Зејн Малик повторно беа видени заедно, со што медиумите заклучуваат дека тие двајца ја обновиле...