џастин бибер

Пронајдени се 18 резултати на тема „џастин бибер“
Познати

Шокантно признание на најголемата тинејџерска ѕвезда: „Сакав да се самоубијам, да земам наркотици и да ги злоупотребувам жените“

Џастин Бибер објави на Инстаграм сведоштво за неговиот проблематичен приватен живот. Една од најголемите тинејџерски ѕвезди од модерната...
Познати

Шокиран и во тага поради поранешната девојка: Селена доживеа нервен слом, реакцијата на Џастин, ќе ви го скрши срцето (ФОТО)

Селена Гомез беше хоспитализирана после емотивниот слом кој го доживеа пред неколку денови. Пејачката заврши во психијатриска болница...