дупки

Пронајдени се 8 резултати на тема „дупки“
Општини

Улиците во Тетово се полни со дупки: Надлежните не превземаат ништо, па еве каква порака преку уметност испратија младите (ФОТО)

Градските улици во Тетово се полни со дупки, кои ги има толку многу што возачите и граѓаните почнаа да ги користат и социјалните мрежи...
Општини

ФОТО: Охриѓани го потсетија градоначалникот Георгиески дека освен партиски вработувања, треба да ги асфалтира и улиците на граѓаните

В.Д градоначалникот на Охрид освен партиски вработувања пред локалните избори во Охрид речиси и да не е способен за нешто друго. Дупките...