донација

Пронајдени се 161 резултати на тема „донација“
Комерцијални објави

Природата и луѓето во фокус: Првата македонска компанија за правење тортилји со долгорочен корпоративен и општествено одговорен план

The Baking Factory („Бејкинг фектори“), првата македонска компанија за правење тортилји, овој месец стартува со долгорочна акција за донирање...
Вести

dm дрогерие маркт осигура донација вредна 300.000 денари за националната мрежа против семејно и насилство врз жените „Глас против насилство“!

Дрогериите на dm кои се познати по своите филантропски принципи на работа уште еднаш го потврдуваат приматот на општествено-одговорна...