дојава за бомба

Пронајдени се 4 резултати на тема „дојава за бомба“
Вести

КУРИР ВО ЖИВО: Сагата за дојава на бомба заврши, еве што се случува во Сити мол- важна информација и за возачите (ВИДЕО)

Пожар во една сендвичара и дојава за бомба се денешните причини за евакуација на вработените и купувачите во скопскиот трговски центар...