деколте

Пронајдени се 40 резултати на тема „деколте“
Познати

Сенидах со најбрутално истакнување на градите: Дел од фановите бараа пејачката да ги ожени, други се згрозија од глетката (ФОТО)

Пејачката Сенидах (34) сподели фотографија на својот Инстаграм профил на која е облечена во секси заводлив фустан покажувајќи ги мускулите...
Познати

За овој фустан сите зборуваат: Таа се појави со безобразно висок шлиц и деколте кое остава без здив (ФОТО)

Светот сè уште зборува за најхрабриот фустан на филмскиот фестивал во Венеција годинава. Го носеше Џесика, манекенка и инфлуенсерка пред...
Познати

Брена го блокираше целиот сообраќај: Се појави со деколте до папокот, па целиот регион се крена на нозе од овие фотографии (ФОТО)

Популарната пејачка Лепа Брена уште еднаш покажа и докажа зошто е симбол на поранешната држава Југославија. Фолк ѕвездата на својот...
Занимливости

Овој мачо свет е полн со предрасуди: Пратеничката се појави со безобразно длабоко деколте, па се огласи дека тука не застанува (ФОТО)

Длабокото деколте на бразилската пратеничка Ана Паула да Силва на полагањето заклетва предизвика остри реакции во Бразил. Како што...
Познати

Пеколните температури во Австралија ја натераа да се разголи: Тања Савиќ со длабоко деколте ги изненади фановите (ФОТО)

Пејачката Тања Савиќ веќе неколку години живее на релација Австралија- Србија, а најновите фотографии кои ги објави пејачката говорат...
Познати

Селин има 50 години и изгледа одлично: Партнерот имаше проблем со нејзиното деколте, а сите зборуваат за шлицот (ФОТО)

Селин Дион седеше во првиот ред на ревијата на високата мода на Александар Воте. На модното шоу во Париз, 50-годишната музичка дива се...
Познати

Хрватската пејачката се појави во чуден фустан долг 50 метри- најмалку материјал останало за деколтето кое и направи проблем (ФОТО)

Хрватската пејачка Маја Шупут за финалната емисија на хрватскиот „супер талент“ ги изненади фановите откако се појави во чуден фустан...
Познати

Беше секс-симбол во Југославија, а и денес изгледа бомбастично: Има нозе од милион долари и деколте по кое секој врти глава (ФОТО)

Снежана Бабиќ-Снеки има 51 година, но нејзиното тело е доведено до совршенство. Најпозната е по долгите, убаво негувани нозе, кои ги има...
Познати

Едвај ги додржа градите во длабокото деколте, но една грешка на пејачката го препоти целиот ноќен клуб (ФОТО)

Контроверзната пејачка Карди Би се појави во еден ноќен клуб во Лос Анџелес во провокативно издание и ги излуди фановите. Имено пејачката...