црвена звезда

Пронајдени се 29 резултати на тема „црвена звезда“
Фудбал

Километрите не се проблем: Македонски навивачи на Црвена Звезда на несекојдневен начин тргнаа на вечерашниот меч во Белград (ФОТО)

Група на навивачи од Гостивар и Скопје денеска тргнаа кон Белград за да можат вечерва да го проследат фудбалскиот меч помеѓу Црвена...