чанта

Пронајдени се 21 резултати на тема „чанта“
Познати

Цеца со чанта од кожа од ној го привлече целото внимание, особено тоа што го имаше на нозете вреди цело богатство – ретко кој го има ова на себе (ФОТО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, која редовно носи брендирани парчиња облека за кои долго се зборува, важи за една од најстилските...
Познати

Сека знае само за луксуз иако јаде леб и ајвар среде аеродром – се појави во проѕирен фустан, а во раката држеше детаљ вреден цело богатство (ФОТО)

Популарната пејачка Сека Алексиќ ги остави сите без здив со своето провокативно издание, а особено откако ја покажа чантата буквално...
Познати

Карлеуша со провокација до Кардашијан – овој детаљ го имаат двете, а вреди брдо пари – и Викторија Бекам не може да го нема во орманот (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша вчера го привлече целото медиумско внимание појавувајќи се на промоцијата на новите униформи на комуналната...
Познати

Позираше пред приватниот авион, но сите гледаа во чантата на Георгина вредна колку еден стан – цената е поради кожата од што е направена

Вереницата на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез отпатува во Париз. На Инстаграм, таа позира пред приватниот авион во опуштено издание.   View...
Познати

Српската пејачка за роденденот од свекорот милионер добила чанта за која има листа на чекање- жените подигнуваат и кредит за да ја купат

Познатата пејачка Јана Тодоровиќ вчера го прослави својот 47 роденден, а за медиумите откри што и купил свекорот кој е вистински милионер. -Ми...
Познати

Се пожали дека за време на короната не заработила скршен денар- кога ќе видите со каква чанта се шета Цеца сѐ ќе ви стане јасно (ФОТО)

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска повторно го предизвика своето медиумско внимание откако се појави во суд во Белград. Имено...
Познати

Ова е повредно и од секс: Нивес Целзијус позираше до детаљ вреден цело богатство- фановите сепак ја разубедуваа да прифати секс со нив

Хрватската стриптизета и пејачка Нивес Целзијус со најновата своја фотографија на социјалните мрежи буквално ги „раздрма“ нејзините...
Познати

Нарачката ја чекаше една година: Сека Алексиќ се поднови со чанта која чини цело богатство, а овој детаљ ќе ве остави во неверување (ФОТО)

Пејачката Сека Алексиќ конечно ја оствари својата долгогодишна желба и по една година стана сопственичка на престижните чанти Хермес...