Бруно Фернандеш

Пронајдени се 23 резултати на тема „Бруно Фернандеш“
Познати

Таа му била единствена девојка со која што се забавувал, па ја оженил – ова е „типичната“ Португалка која е сопруга на Фернандеш (ФОТО)

Португалскиот фудбалер кој вчера постигна два гола во финалето на плејофот за Светското првенство во Катар оваа година стана најозборуваната...