бременост

Пронајдени се 111 резултати на тема „бременост“
Познати

Марија наскоро ќе се породи: Изгледа поубаво од кога било, а нејзината насмевка кажува повеќе од зборовите (ФОТО)

Поп пејачката Марија Микиќ во секој момент треба да се породи, поради што секојдневно оди во болница на редовни контроли, а сега сподели...
Познати

ТАА ГИ ПОМЕСТУВА ГРАНИЦИТЕ И ВО БРЕМЕНОСТ – Ријана позираше ГОЛА и порача: „Зошто да го кријам стомакот?“ (ФОТО)

Рири позираше за серија провокативни фотографии, од кои најинтригантна е онаа на која е целосно гола, облечена само во урбана црна јакна...
Живот и стил

Мислела дека е бремена бидејќи нејзиниот стомак се зголемувал, но докторите ја открија страшната вистина

Американката Аманда Шулц (29) пред една година забележала дека нејзиниот стомак постојано се зголемува, иако вежбала секој ден и водела...