бремена

Пронајдени се 74 резултати на тема „бремена“
Познати

И таа го покажа голиот труднички стомак и тоа на модната писта – светот во неверување гледаше во чудниот стомак на Андријана Лима (ВИДЕО)

Адријана Лима се врати на модната писта два месеци откако објави дека го чека своето трето дете. Таа, имено, беше дел од модната ревија...
Познати

Бремена поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ – „лудост“ е колку личи на Богдана Родиќ, штом ќе ја видите веднаш сè ќе ви стане јасно

Младата дизајнерка Маша Терезиќ е бремена, пишува стори.рс Извор блзиок на Маша тврди дека таа е пресреќна што ќе биде мајка, но и дека...
Познати

САРА МЕЈС СО УБАВИ ВЕСТИ ЈА ЗАПОЧНУВА ГОДИНАТА: Пејачката и сопругот Димитар ќе станат родители по втор пат (ФОТО)

Пејачката Сара Мејс преку својот Фејсбук профил сподели убави вести, таа со својот сопруг Димитар Атанасовски го очекуваат нивното...
Познати

Кристијан Голубовиќ по трет пат ќе стане татко: Неговата девојка е бремена, тој гордо ја сподели убавата вест (ФОТО)

Кристијан Голубовиќ и Кристина Спалевиќ ќе станат родители. Кристијан Голубовиќ ја сподели радосната вест со своите следбеници на...
Познати

Ријана намерно не носеше градник за да ја прикрие новоста од целиот свет гледајќи ја во градите, а не во стомакот – пејачката е бремена?

Пејачката и модна бизнисменка, Ријана, наводно го очекува своето прво дете со актуелниот партнер, раперот АСАП Роки. Ѕвездата која оваа...
Познати

СОФИЈА МИЛОШЕВИЌ БРЕМЕНА ПО ВТОР ПАТ: Среќните вести ги сподели со следбениците, а откри и кој пол е бебето (ФОТО)

Фудбалерот на Реал Лука Јовиќ и Софија Милошевиќ повторно чекаат бебе! Моделот ја објави одличната вест на социјалните мрежи, нагласувајќи...
Познати

Српската пејачка го покажа голото трудничко стомаче – ужива во осмиот месец од бременоста, а еве како ја чува познатиот фудбалер (ФОТО)

Пејачката Катарина Грујиќ е во осмиот месец бременоста и не го крие трудничкото стомаче. Неодамна, пејачката на „Инстаграм“ го покажа...
Вести

БИЛА БРЕМЕНА ВО 7МИ МЕСЕЦ: Осумнаесетгодишната девојка која денеска почина како последица од коронавирусот носела уште еден живот со неа

Според неофицијалните информации на ФОКУС, осумнаесетгодишната девојка која денеска го загуби животот како последица од Ковид-19 била...