бранко героски

Пронајдени се 75 резултати на тема „бранко героски“
Вести

Героски кон Ден Дончев: Одеднаш фирмата на Иванова престанала да ви биде сомнителна или сте имале некоја друга намера?

„Диамед“ имал договор според кој Фондот ги плаќал услугите на период од 120 до 180 дена. За време на режимот на Груевски, фирмата мака мачела...
Вести

Героски се изнасмеа на коментарите на Дончев: Пријавата е факт, а работа на новинарите е да известуваат за фактите

По денешната прес конференција на Ден Дончев, директорот на ФЗОМ, со свој став на Фејсбук се произнесе и главниот уредник на порталот...
Вести

Героски: Некој овде опасно лаже, а можеби и фејкува документација- станува збор за 750.000 евра, за кои се уште не се знае кај се

Мицевски вели дека парите не ги платил како авторски хонорар, туку на сметката на Меѓународен сојуз. Хмммм…, пишува новинарот Бранко...
Вести

Героски за СЈО: Истрагите беа неквалитетни, а преку новинари создаваа притисок на јавноста- сега се доведуваат во прашање сите оние случаи кои ги водеа

СЈО, обвинителката Јанева, обвинителската Фетаи Фатиме и целата таа постава и начинот на кој беше поставено СЈО, начинот на кој се спроведуваа...