бранко героски

Пронајдени се 53 резултати на тема „бранко героски“
Вести

Героски: Срамно и тажно е од устата на Заев да дојде една заканувачка изјава која поттикнува вербална агресија врз мене и моето семејство

Да бидам искрен вознемирен и шокиран сум на некој начин од изјавата на премиерот Заев, ова вечерва во вестите на телевизија Алфа го истакна...
Вести

Се огласи Героски по скандалозната изјава на Заев: Дали тоа Зоран Заев мене ми се заканува? Веднаш јавно да се извини (ФОТО)

По скандалозната изјава на Зоран Заев се огласи и новинарот Бранко Героски преку својот Фејсбук профил. -ШОКАНТНА, ДИСКРИМИНИРАЧКА,...
Вести

Героски: Спинов дека аферата „Рекет“ е дело на ВМРО, на Мицкоски или на некој факман од „вмровски происход“, ви е глуп ко ноќ

Другарки и другарчиња, да ви каже нешто Геро Дедичи – ова спинов дека аферата „Рекет“ е дело на ВМРО, на Никола Груевски, на Христијан...
Вести

Героски: Заев, Шеќеринска и Ременски го крунисаа „кралот“ Боки 13-ка, Заев мора да му ја симне круната и да го растури кралството на рекетот!

„Ова е време во кое правдата стапува на сцена, време во кое не смее да има штедење во борбата против криминалот и корупцијата. Никој...
Вести

Героски: Во вторник ќе обелоденам кои се главните соработници на Боки 13, Обвинителството да внимава да не киднат

Ќе почекам до понеделник, а потоа во вторник ќе ги соопштам клучните луѓе од Меѓународен сојуз кои учествувале во операцијата на перење...