брак

Пронајдени се 25 резултати на тема „брак“
Живот и стил

Таа му беше наставничка и го силуваше кога имал 12 години, а скандалот стана поголем кога излезе од затвор (ВИДЕО)

Тие беа во центар на вниманието на светот кога 34-годишната наставничка и мајка на четири деца од Сиетл и нејзиниот 12-годишен ученик ја...
Занимливости

„Таа жена е баксуз“: Се венчале, заминале на меден месец и веднаш одлучил да се разведе, причината ќе ве зачуди

Еден маж толку се преплашил што одлучил веднаш да се разведе од сопругата со која штотуку се венчале. Мажот од Саудиска Арабија се развел...