босна и херцеговина

Пронајдени се 31 резултати на тема „босна и херцеговина“
Занимливости

Балканска свадба која сите ќе ја паметат: Младоженецот ја крена во раце невестата, а потоа следуваше вистински пресврт (ВИДЕО)

На друштвените мрежи се појави видео од младенци од една босанска свадба. На снимката се гледа дека младенците го започнуваат првиот...