билети

Пронајдени се 38 резултати на тема „билети“
Фудбал

Билетите за мега-дуелот Македонија-Германија од денеска во продажба, на стадион само со сертификат за вакцинација

Фудбалската федерација на Македонија ги објави цените на билетите за мега-дуелот со Германија на 11. октомври и тие чинат од 100 до 500 денари. Преку...
Фудбал

ФФМ ги утврди цените за билетите: Бодри ја Македонија на следните квалификаџиски натпревари за пласман на СП 2022 година

Фудбалската федерација на Македонија денеска ги објави информациите за фановите кои сакаат да ги бодрат нашите фудбалски репрезентации...