белград

Пронајдени се 154 резултати на тема „белград“
Познати

На жените нема да им биде добро: Италијанскиот милионер и миленик на сите се вакцинираше во Белград и тоа без маичка на себе (ФОТО)

Популарниот италијански милионер и миленик на жените Џанлука Ваки (52) се вакцинираше во Белград. Имено Џанлука во Белград пристигнал...
Вести

Мицкоски: Мијалков го пуштиле да си замине до Белград, па потоа под притисок на јавноста Заев прави договор да се врати назад, тој е директен соучесник

Претседател на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во своето гостување во Радио Лидер зборуваше за целиот случај поврзан со Сашо Мијалков...
Регион

ХАОС ВО ЦЕНТАРОТ НА БЕЛГРАД: Група мигранти упаднале во познатиот бутик „Зара“ – го нападнале обезбедувањето и ограбиле роба (ВИДЕО)

Вчера во Белград околку 18:00 во самиот центар на „Кнез Михаилова“ се случил невиден хаос. Имено, група мигранти упаднале во бутикот „Зара“,...
Познати

БЕЛГРАД ТАГУВА: Во парковите и на терасите се пуштаа цела вечер хитовите на Џеј, од оваа глетка ќе се наежите (ВИДЕО)

Српскиот пејач кој почина вчера на 57 годишна возраст остави голема трага во музичкиот свет во целиот регион. Неговите хитови и денес...