банкомат

Пронајдени се 20 резултати на тема „банкомат“
Хроника

Со „голф“ со косовски регистарски таблички ограбиле банкомат во Куманово, па сакале да избегаат од државата, еве ги деталите

Полициски службеници од СВР Куманово утрово во 04:15 часот во Куманово го привеле косовскиот државјанин А.М. (41), затоа што бил фатен при...
Регион

Го хакирал банкоматот и украл брдо пари, па обезбедувањето го запрашало дали му треба помош, тоа што следувало потоа е лудост

Полицајците среде ноќ собрале од улица речиси 10.000 евра по кражба на банкомат покрај канцелариите на хрватската пошта во Сплит, пишува...
Занимливости

Мајка подигнувала пари од банкомат: Кога видела што пишува на екранот, не можела да ги задржи солзите (ВИДЕО)

Се чини дека денес луѓето ретко покажуваат благодарност. Понекогаш едно „благодарам“ многу значи и ги зближува луѓето на посебен начин....