ана севиќ

Пронајдени се 82 резултати на тема „ана севиќ“
Познати

Луксуз вреден цело богатство: Ана по раѓањето на синот доби големо изненадување од сопругот – еве за што станува збор

Пејачката Ана Севиќ се породи на 3-ти март, а по две ќерки таа го роди синот Симеон. Среќниот татко ја частеше, ни помалку ни повеќе туку...
Познати

Поранешната на Дарко Лазиќ доби син – откри какво име му дала на наследникот, многу Македонци се викаат така (ФОТО)

Пејачката Ана Севиќ неодамна се породи и на свет донесе син. Пејачката излезе од породилиште, а сопругот Даниел Недељковиќ ја пречекал...
Познати

Поранешната на Дарко Лазиќ живее живот од соништата – новиот сопруг и гради внатрешен базен во домот, но овој детаљ го нема ниту Цеца и Брена

Поранешната пејачка Ана Севиќ како и поранешна сопруга на Дарко Лазиќ повторно е на прагот на деветтиот месец од бременоста, но тоа...
Познати

Поранешната на Дарко Лазиќ ја има најубавата елка на естрадата – ја украси само три дена пред Новата година, а предизвика вистинска бура (ФОТО)

Пејачката Ана Севиќ која е поранешна сопруга на Дарко Лазиќ очигледно ја има најубавата новогодишна елка на целата српска естрада,...
Познати

„ДОСТА МУ Е“: Шокантна изјава на Дарко Лазиќ за алиментација – еве зошто за ќерката плаќа двојно повеќе од парите кои му ги дава на синот

Марина Гагиќ и Дарко Лазиќ и понатаму се на суд поради старателство и алиментација. За Марина претставува проблем фактот што нејзиниот...
Познати

Поранешната на Дарко Лазиќ повторно бремена – многумина убедени дека е рано за вакво нешто, го откри дури и полот на бебето

Откако пред седум месеци се породи и стана мајка по вторпат, пејачката Ана Севиќ повторно е бремена. Имено, таа и нејзиниот сопруг Даниел...
Познати

Ана Севиќ објави фотографија од нејзината лична карта – не крие дека е шокирана, а еден детал им привлече внимание на сите (ФОТО)

Пејачката Ана Севиќ сподели фотографија од нејзината лична карта и призна за што е особено шокирана, но дури и во таа прилика таа покажа...
Познати

„Таа е нереална мајка“ – Ана Севиќ се породи неодамна, а во бикини изгледа како вистинска с*кс бомба, стомакот и е рамен како на манекенка (ФОТО)

Популарната пејачка и поранешна водителка Ана Севиќ ова лето изгледа подобро од било кога. Тоа им го докажа и на своите следбеници на...
Познати

Многу мајки залудно „лудуваат“ по оваа количка за бебиња: Ана Севиќ искешира близу 1000 евра за неа, но има една голема маана (ФОТО)

Пејачката Ана Севиќ одговарала на прашања на обожавателите на својот Инстаграм профил. Дел од фановите ја прашуваа за бракот, дел за...
Познати

Поранешниот сопруг Дарко Лазиќ може да сонува за неговото богатство: Еве што и купи свршеникот на Ана Севиќ (ФОТО)

Фолк пејачката Ана Севиќ и нејзиниот свршеник Даниел Недељковиќ купиле стан од 290.000 евра, пишуваат српските меидуми. Парот купил четирисобен...
Познати

Еве како изгледа поранешната на Дарко Лазиќ три недели по породувањето- ја покажа целата фигура, секој детаљ се гледа (ФОТО)

Српската пејачка Ана Севиќ се породи на 11 декември минатата година и на свет ја донесе својата втора ќерка. Пејачката само неполн еден...
Познати

Број ситно до породувањето: Поранешната на Дарко Лазиќ со стомак до заби ги изненади сите во оваа комбинација (ФОТО)

Пејачката Ана Севиќ која воедно е и поранешна сопруга на Дарко Лазиќ ситно брои до породувањето. Таа на свет треба да ја донесе ќерката...
Познати

Го покажа доказот јавно, па сите се плашат како ќе реагира сегашната: Лазиќ се пожали дека не ја видел ќерката, Ана имаше што да му порача

Пејачот Дарко Лазиќ во српската емисија „Премиера викенд“ тврдеше дека ќерката Лорена која ја има од бракот со Ана Севиќ не ја видел...
Познати

Дозна дека е бремена, па преживеа семејна драма: Поранешната на Дарко Лазиќ го покажа трудничкото стомаче (ФОТО)

Пејачката Ана Севиќ пред нешто повеќе од четири месеци на Инсатграм откри дека е бремена и дека чека девојче. Таа сега го покажа трудничкиот...