ана ивановиќ

Пронајдени се 32 резултати на тема „ана ивановиќ“
Познати

Ана Ивновиќ не ги предупреди фановите што следува: Облече фустан со шлиц до папокот и седна, имаше што да се види (ФОТО)

Ана Ивановиќ важи за најубава и најзгодна српска тенисерка, а тоа го докажува со секоја објава на социјалните мрежи. Поранешната тенисерка...
Познати

ФОТО: Ана и Бастијан ја имаат најсиромашната новогодишната елка, но сите гледаа во тенисерката и нејзините нозе

Поранешната најдобра светска тенисерка Ана Ивановиќ и нејзиот сопруг, легендарниот германски фудбалер Бастијан Швајнштајгер се подготвени...
Познати

Вака не се чувствував ниту кога играв тенис: Ана Ивановиќ ги збесна мајките со оваа изјава за нејзините деца (ФОТО)

Поранешната славна тенисерка Ана Ивановиќ за српските медиуми призна дека нема ниту еден поголем умор од оној додека си мајка на две...
Познати

Конечно откриено како ќе се вика вториот син: Ана Ивановиќ месец дена по подорувањето го криеше ова име кое има силна симболика

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг фудбалерот Бастијан Швајнштајгер пред повеќе од еден месец го добија и второто...
Познати

Прва фотографија по породувањето- фановите подзинаа од овој детаљ во пределот на стомакот на тазе породената мајка Ана Ивановиќ

Некогашната тенисерка Ана Ивановиќ се породи пред само седум дена и го роди својот втор син, а гордите родители се уште не го објавуваат...
Познати

Прослава во домот на Ана и Швајни- бремената тенисерка никогаш посреќна, фудбалерот ова не го очекуваше на ваков начин (ФОТО)

Еден од најпопуларните спортски пара во светот Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер денеска имаат и тоа како повод за славење. Имено...
Познати

Трудничкото стомаче се повеќе расте- Ана Ивановиќ не издржа и се пофали како изгледа во бременоста во тесна спортска маичка (ФОТО)

Поранешната српска тенисерка Ана Ивановиќ и германскиот фудбалер Бастијан Швајнштајгер пред два месеци објавија дека по втор пат ќе...
Познати

Не издржа да ја откријат медиумите, па на уникатен начин сподели дека е бремена- Ана Ивановиќ ќе стане мајка по втор пат (ФОТО)

Поранешната српска тенисерка Ана Ивановиќ на својот Инстаграм профил објави дека е во исчекување на нејзиното второ дете. Таа убавата...
Познати

Не крие дека е загрижена- Ана Ивановиќ проговори за проблемот, а нејзините зборови добро ќе ве замислат (ФОТО)

Некогашната тенисерка Ана Ивановиќ и сопруга на фудбалерот Бастијан Швајнштајгер си ја отвори душата за магазинот „Форбс“. Таа зборуваше...
Познати

Братот на Ана Ивановиќ ќе се венча со неа, а таа беше негова најголема љубов- ова е несудената жена на синот на Шабан Шаулиќ (ФОТО)

За врската помеѓу Драгана Џајиќ и Милош Ивановиќ кој е брат на познатата тенисерка Ана Ивановиќ јавноста дозна минатата година откако...
Познати

Каков подарок доби од родителите ќе сфати кога ќе порасне: Ана и Швајнштајгер со милионски подарок за првиот роденден на синот

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ и фудбалерот Бастијан Швајнштајгер го прославија првиот роденден на нивниот наследник. За таа прилика...
Познати

Парот има милиони, но покажа колку е скромен: Тенисерката Ана Ивановиќ со уникатен подарок за првиот роденден на синот (ФОТО)

Популарната поранешна тенисерка Ана Ивановиќ која денеска е најсреќна мајка ги изненади нејзините следбеници на социјалните мрежи...
Познати

Никогаш не вели никогаш: Момците дочекаа Ана Ивановиќ да се соблече потполно гола во базен- подгответе се за оваа глетка (ВИДЕО+18)

Поранешната српска тенисерка која на светот му е добро позната овој пад се надмина себе си иако тоа никој не го очекуваше. Имено иако...
Познати

Швајнштајгер доби награда, но наместо тој шоуто го украде неговата сопруга без градник- Ана Ивановиќ како никогаш досега (ФОТО)

Германскиот репрезентативец Бастијан Швајнштајгер го доби признанието за маж на годината во светот на спортот од страна на магазинот...
Познати

Фановите ја проколнуваат да оди на лекар: Ана Ивановиќ во прекратко фустанче откри страшен детаљ по породувањето (ФОТО)

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ пред неколку месеци стана мајка, а нејзините фанови не можеа да поверуваат за колку брзо време ја...
Познати

Ќе ви испаднат очите: Тенисерката пред пет месеци се породи, а на плажа во бикини изгледа брутално секси (ФОТО)

Поранешната тенисерка која изгледа како никогаш да не родила дете Ана Ивановиќ ги изненади фановите со најновата објава на својот Инстаграм...