Ајфон

Пронајдени се 10 резултати на тема „Ајфон“
Занимливости

Купиле „Ајфон“ за својата ќерка, а кога ја отвориле кутијата им се слошило: Продавачката панично бегала, тие стоеле во шок (ВИДЕО)

Купувањето преку апликации и онлајн-сервиси може да биде ризично ако не го проверите добро продавачот. На пример, може да ви се случи...
Вести

Тагуваа по починатата девојка, а кога го видоа нејзиниот гроб останаа во шок: Нејзиниот татко претерал, мислеле дека халуцинираат (ФОТО)

Жителите на рускиот град Уфа, останале во шок откако забележале споменик во форма на Ајфон на локалните гробишта. Бизарниот споменик,...