аделина тахири

Пронајдени се 21 резултати на тема „аделина тахири“
Познати

Пожешка и од песокот: Аделина Тахири ја истегна тангата на плажа во Турција, од оваа глетка има да се расонат и најголемите спанковци

Албанската пејачка која важи за една од најпопуларните во Македонија, деновиве ги поминува на плажа во Турција. Имено Аделина Тахири...
Познати

Пејачката ужива во сопствениот луксуз: Скапи роденденски подароци од сопругот и високо кренат среден прст, за поздрав до хејтерите! (ФОТО)

Албанската пејачка од Македонија, Аделина Тахири важи за една од најзгодините, најсексапилните, најпопуларните и најбараните… Ништо...
Познати

Аделина го прослави роденденот – луксузниот дом беше украсен како од бајките, а тоа што го има на раката вреди брдо пари (ФОТО)

Нашата позната пејачка Аделина Тахири, на својот инстаграм – профил објави прекрасни фотографии направени во нејзиниот дом по повод...
Познати

Забава која ќе се памети: Аделина Тахири го прослави првиот роденден на синот, а кога ќе видите кој српски пејач пееше ќе подзинете

Со торта на пет ката, богата трпеза и скапо шампанско синоќа познатата албанска пејачка Аделина Тахири и сопругот го прославија првиот...
Познати

Аделина Тахири пред неколку месеци се породи, а сега ја крена маичката и упати јасна порака до сите жени (ФОТО)

Албанската пејачка Аделина Тахири неодамна се оствари во улогата на мајка. Таа минатото лето го роди своето прво дете, синот Џон, а пејачката...
Познати

Секси мајка во црн тесен фустан- Кога ќе ја видите Аделина Тахири како изгледа 16 дена по породувањето ќе занемете (ВИДЕО)

Албанската пејачка Аделина Тахири неодамна се оствари во улога на мајка. Таа пред еден месец го доби своето прво дете, синот Џон. А неодамна...
Познати

ФОТО: Аделина Тахири објави прва фотографија од ќерката и покажа колку сексапилно изгледа по породувањето

Албанската пејачка Аделина Тахири неодамна се оствари во улога на мајка. Таа пред половина месец го доби своето прво дете, синот Џон. Пејачката...
Познати

Објави фотографии во долна облека на Инстаграм: Бремената Аделина изгледа прекрасно, со провокативно позирање го докажа тоа (ФОТО)

Аделина Тахири деновиве објави интересна фотосесија на која позира со трудничкото стомаче. Познатата пејачка со албанско потекло на...