1 мај

Пронајдени се 21 резултати на тема „1 мај“
Вести

Мицкоски: Работничките права се погазени, постојат масовни отпуштања – ќе се бориме за подобар статус на работникот

Во мое лично име и во име на ВМРО-ДПМНЕ го честитам Меѓународниот ден на трудот – 1 Мај со надеж дека работниците ќе го добијат заслуженото...
Познати

Ги почести по повод 1 мај: Дара Бубамара ги прекри џиновските гради со алат и им упати моќна порака на работниците и нивните права (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара никако да се освести по направената грешка и објавување на видео снимката на која орално задоволува...
Познати

Сека Алексиќ со разочарување на 1 мај- фановите едногласно и порачаа на пејачката дека таа ги урочила (ФОТО)

Српската пејачка Сека Алексиќ ги разочара фановите на социјалните мрежи откако објави фотографија по повод 1 мај. Станува збор за фотографија...