Познати пред и потоа

Сузана Манчиќ го покажа своето лице по операцијата на очните капаци: Погледнете како сега изгледа! (ФОТО)

Сега таа покажа како изгледа по интервенцијата.

Сузана Манчиќ го покажа своето лице по операцијата на очните капаци: Погледнете како сега изгледа! (ФОТО)

Сузана Манчиќ важи за многу убава и негувана жена, но во седмата деценија од својот живот реши да поработи на својот изглед, па во неодамна направи операција на очните капаци.

Сега таа покажа како изгледа по интервенцијата.

„Само бидете весели, задржете го работниот дух уште малку. Утре започнува викендот. Ви посакувам убав ден“ – пишува таа во описот на фотографијата, а потоа објави уште две фотографии.

„Утре се навршуваат точно седум дена од корекцијата на очните капаци, вчера ги извадивме конците. Ми се допаѓа, задоволна сум“ – неодамна напишала поранешната Лото девојка.

Сузана не бега да зборува за корекциите што ги направила на себе, таа дури еднаш признала дека имала операција на носот и градите кога била многу млада.

Instagram / suzanamancicofficial

Најнови вести од Познати

To top