Познати Комплименти се нижат

Синот на Лепа Брена ослабе 70 килограми, еве како Виктор изгледа денес

Мотивацијата му се зголемува, а фановите тврдат дека никогаш не изгледал подобро, што се потвдри и покажа сега.

Синот на Лепа Брена ослабе 70 килограми, еве како Виктор изгледа денес

Виктор Живојиновиќ, син на фолк ѕвездата Лепа Брена, со помош на макотрпна работа на своето тело, денес изгледа одлично.

Со помош на правилна исхрана и напорни тренинзи, до кои строго се придржувал со години, успеал да изгуби неверојатни 70 килограми!

Мотивацијата му се зголемува, а фановите тврдат дека никогаш не изгледал подобро, што се потвдри и покажа сега.

Виктор сподели нова фотографија, која како и претходните предизвика лавина позитивни коментари.

Овој пат тој се сликаше во огледало и го покажа својот нов изглед.

To top