Познати

Шварценегер се враќа: По операцијата вели – подготвен е за снимање

Шварценегер се враќа: По операцијата вели – подготвен е за снимање

Актерот Арнолд Шварценегер изјави дека е „подготвен да ја сними“ втората сезона на „Fubar“ на Нетфликс во април, и покрај тоа што неодамна му беше вграден пејсмејкер.

Ѕвездата од „Терминатор“ претходно се пошегува дека тој станал „дел машина“ откако претходно овој месец му поставиле пејсмејкер.

„Добив многу убави пораки од целиот свет, но многу луѓе ме прашуваа дали пејсмејкерот ќе ми направи проблеми со втората сезона на „Fubar““, објави Шварценегер на Инстаграм.

“Воопшто не.” Ќе бидам подготвен за снимање во април“, изјави 76-годишниот актер.

Холивудскиот актер глумеше во првата сезона на серијата Fubar на Нетфликс, за пензиониран оперативец на ЦИА кој открива семејна тајна и е принуден да се врати на теренот за една последна задача.

Во серијата глумат Моника Барбаро, Апарна Бриеле, Милан Картер, Тревис Ван Винкл и Енди Бакли.

Најнови вести од Познати

To top