Познати

СЕВЕРИНА ПЕЕЛА НА ТАЈНА ПРОСЛАВА ЗА КОЈА ЗЕМАЛА БРДО ПАРИ: Пејачката добила повик од бизнисмен која не се пропушта, па секси се облекла за таа прилика (ФОТО)

СЕВЕРИНА ПЕЕЛА НА ТАЈНА ПРОСЛАВА ЗА КОЈА ЗЕМАЛА БРДО ПАРИ: Пејачката добила повик од бизнисмен која не се пропушта, па секси се облекла за таа прилика (ФОТО)

Пејачката Северина во саботата тајно отпатувала за Белград каде била дел од прославата на 50-от роденден на еден популарен српски бизнисмен, пренесуваат регионалните медиуми.

Дека не сакала да се знае за нејзиното доаѓање во Србија говори и фактот што не објавила никаква фотографија или пост тој ден од својот настап, иако е многу активна на социјалните мрежи.

Во еден од најлуксузните ресторани во Белград пристигнала расположена во придружба на својот бенд и направила забава за помнење за која била платена доста „солено“.

Таа на сцената се појавила во црн краток проѕирен фустан кој го искомбинирала со златни сандали, додека косата и била сосема нормална и без фризура.

Инаку за потсетување Северина кога и да се појави во Белград сака да биде забележана од сите, а последен пат кога била во Белград била забележана на настап на Индира Радиќ.

To top