Познати Милионерот по кој лудуваат жените

ПОГЛЕДОТ ЌЕ ВИ СЕ ЗАДРЖИ ТОКМУ ТАМУ – италијанскиот милионер во прекратки боксерки ја стисна машкоста и влезе во када студена вода (ВИДЕО)

Во видеото вели дека водата е минус пет степени, а во неа се капел три пати на ден по 25 минути како би го одржувал здравиот начин на живот.

ПОГЛЕДОТ ЌЕ ВИ СЕ ЗАДРЖИ ТОКМУ ТАМУ – италијанскиот милионер во прекратки боксерки ја стисна машкоста и влезе во када студена вода (ВИДЕО)

Светот се шокираше, а воедно и се „смрзна“ откако го виде Џанлука Ваки како влегува во студена вода опколена со мраз во неговиот двор во Италија.

Тој видеото го објави на Инстаграм, а милионските фанови останаа подзинати откако видоа како тој се капе во студена вода.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi)

Во видеото вели дека водата е минус пет степени, а во неа се капел три пати на ден по 25 минути како би го одржувал здравиот начин на живот.

Но, она што предизвика поголемо внимание се неговите боксерки кои беа прекратки, па едвај му ја собра машкоста во нив, коментира женската популација под видеото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi)

Инаку и пејачката Никол Шерцингер има ваков необичен начин на живот капејќи се во студена вода одржувајќи го телото во кондиција, особено циркулацијата на крвта во телото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi)

Поврзани теми

Најнови вести од Познати

To top