Познати трагедија

Почина 30-годишен актер

Актерот Мајк Хеслин почина на 30-годишна возраст, а причина за смртта е срцев удар.

Почина 30-годишен актер

Актерот Мајк Хеслин почина на 30-годишна возраст, а причина за смртта е срцев удар.

Тажната вест ја соопшти неговиот сопруг Скоти Динамо, а според извештаите, младиот актер починал на 2 јули 2024 година.

Како што пренесува Daily Mail, Мајк Хеслин се борел за живот во болница една недела, но ја изгубил битката.

To top