Познати

ОВОЈ ЧОВЕК ВЛИЈАЕШЕ КОНЕЧНО ДА СЕ СМИРАТ ТРИТЕ: Анастасија Ражнатовиќ очи не сакаше да си види со свекрвата и сестрата на Гудељ, а сега позираат прегрнати (ФОТО)

ОВОЈ ЧОВЕК ВЛИЈАЕШЕ КОНЕЧНО ДА СЕ СМИРАТ ТРИТЕ: Анастасија Ражнатовиќ очи не сакаше да си види со свекрвата и сестрата на Гудељ, а сега позираат прегрнати (ФОТО)

Повеќе од една година се шушка дека Анастасија Ражнатовиќ и нејзината свекрва Оливера не се во добри односи. Бидејќи пејачката никогаш јавно не коментираше на таа тема, се зголемија сомнежите дека нешто не е во ред.

Сепак, Немања демантираше со фотографија од Анастасија Ражнатовиќ, Оливера Гудељ како и неговата сестра Вања.

Според датумот на објавување на фотографијата, но и изгледот на дамите очигледно е дека поводот бил Денот на жената – 8 март.

Инаку трите се заследиле на Инстаграм на Денот на жената, а Немања за 8-ми март објавил фотографија од тртите најважни жени во неговиот живот.

-Дојде до смирување и сега се е во најдобар ред. Видовте и фотографија која ја објави фудбалерот на социјалните мрежи, сега сите се среќни и во добри односи. Немања најмногу влијаел сите да бидат во добри односи, а сега и се е така како порано, вели добро упатен извор за српските медиуми.

To top