Познати Годините за неа се само број

Има 50 години и совршени стомачни мускули: Еве како денес изгледа Касандра (ФОТО)

„Уште си убава“, „Честитки за изгледот“, „Прекрасно и природно, честитки“, „Ништо не си сменила од улогата на Касандра“, се само дел од коментарите за нејзиниот изглед.

Има 50 години и совршени стомачни мускули: Еве како денес изгледа Касандра (ФОТО)

Планетарната популарна актерка Кораима Торес (50) се прослави со улогата на Касандра, која кај нас се прикажуваше во деведесеттите години и буквално сите ја гледаа.

Актерката на својот Инстаграм профил го покажува својот семеен начин на живот, но често ја воодушевува публиката со своите фотографии и селфи од теретана.

Кораима често објавува фотографии на кои позира без шминка, а многумина се изненадени колку младо изгледа актерката на прагот на шестата деценија. Очигледно е дека не подлегнала на влијанието и направила естетски корекции.

„Уште си убава“, „Честитки за изгледот“, „Прекрасно и природно, честитки“, „Ништо не си сменила од улогата на Касандра“, се само дел од коментарите за нејзиниот изглед.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima)

Најнови вести од Познати

To top