Познати инстаграм гори

ФОТО: Гола и разбушавена, Николина Пишек предизвика „хаос“ на Инстаграм

Хрватската водителка, Николина Пишек важи за една од најубавите дами на јавната сцена, а со последната фотографија успеа да направи вистински хаос на социјалните мрежи.

ФОТО: Гола и разбушавена, Николина Пишек предизвика „хаос“ на Инстаграм

Хрватската водителка, Николина Пишек важи за една од најубавите дами на јавната сцена, а со последната фотографија успеа да направи вистински хаос на социјалните мрежи.

Имено, Николина објави фотографија од нејзиниот одмор каде таа е гола, а врз нејниното голо тело има голем јорган.

Николина на фотографијата е гола, а под истата напиша:

Можеби оваа случајна фотографија заслужува да биде објавена. Случаен викенд на море, кој случајно се претвори во урнебесна забава за деца, а требаше да биде за мене и едно случајно сонце во текот на долгиот дождлив ден.

– Кој те фотографира? Совршена! Преубава си, беа само дел од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek)

To top