Познати

ФОТО: Девојката на шпанскиот фудбалер брутално провоцира, џабе носи костим за капење

ФОТО: Девојката на шпанскиот фудбалер брутално провоцира, џабе носи костим за капење

Манекенката Џесика Гоикочеа ја покажа својата неверојатна фигура на десетици фотографии кои ги сподели од одморот на Бали.

Девојката на шпанскиот фудбалер и поранешна ѕвезда на Барселона, Марк Бартра објави серија фотографии во минијатурни костими за капење.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessica Goicoechea. (@goicoechea)

Своите следбеници кои ги има повеќе од милион ги почестила и со фотографија на која е целосно гола.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessica Goicoechea. (@goicoechea)

Инаку, оваа 27-годишна девојка уште од детството се интересирала за модата, додека во тинејџерските години решила да го следи својот сон и да стане модел.

Досега има потпишано бројни договори, а има соработувано и со големи имиња како Римел Лондон, Пума, Келвин Клајн и Викторија Сикрет.

Шпанската убавица има и своја модна колекција „GOI by Jessica Goicoechea“ и козметички бренд „Goicosmetics“.

Таа на јавноста и ја откри врската со фудбалерот кон крајот на 2021 година.

Најнови вести од Познати

To top