Познати Убавица

Бремената Катарина блесна во црвено: Пејачката покажа како изгледа на многу важен ден

Таа не ја тргна насмевката од лицето, а со шампањ во рацете си замисли желба.

Бремената Катарина блесна во црвено: Пејачката покажа како изгледа на многу важен ден

Пејачката Катарина Живковиќ реши да се повлече од јавноста откако објави дека е бремена, а на социјалните мрежи повремено споделува фотографија со трудничкиот стомак и покажува како изгледа во благословена состојба.

Катарина објави серија фотографии од прославата на нејзиниот 35-ти роденден на кои блесна во тесен црвен фустан со отвор на деколтето и стомакот.

Таа не ја тргна насмевката од лицето, а со шампањ во рацете си замисли желба.

Покажа како изгледа и ужува во бременоста.

To top