Живот и Стил

ЗАВИСНИЧКА ОД СЕКС ИМА ПОРАКА ДО СИТЕ КОЈ ЈА НАВРЕДУВААТ: Спиела со 300 мажи, а сега сака да сруши нов рекорд – еве со колку мажи сака да спие до 2025 година

ЗАВИСНИЧКА ОД СЕКС ИМА ПОРАКА ДО СИТЕ КОЈ ЈА НАВРЕДУВААТ: Спиела со 300 мажи, а сега сака да сруши нов рекорд – еве со колку мажи сака да спие до 2025 година

Австралијката Ени Најт, која минатата година ги наполни медиумските написи поради изјавата дека годишно спиела со повеќе од 300 мажи, има нова цел – до 2025 година сака да има секс со повеќе од 600 од нив.

Таа тврди дека жените често се срамат поради својот „сексуален апетит“, и дека никој не им суди на мажите за истото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by annie knight (@anniekknight)

„Буквално се однесувам како многу мажи во светот, но мене осудуваат поради тоа што го правам. Тоа е смешно“, изјавила таа.

Рекла и дека многу луѓе ја сметаат за глупава бидејќи има многу секс.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by annie knight (@anniekknight)

„Интересно е што истиот наратив не важи за мажите кои се однесуваат на ист начин. Тие им даваат слатки прекари, а ме исмејуваат бидејќи јас го сакам истото“, рекла таа.

Таа, исто така, тврди дека досега заработила 150.000 долари од објавување експлицитна содржина на „Онлифанс“. Ени призна дека жртвувала многу за да стане една од најпопуларните ѕвезди на споменатата платформа за возрасни.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by annie knight (@anniekknight)

Ми требаше една година да влезам во првите 0,4 проценти и 2,5 години да влезам во првите 0,02 проценти. Успехот не е моментален. Би ги советувала сите кои штотуку почнуваат да бидат свесни дека е потребна напорна работа и дека нема веднаш да започнете заработувајќи голема цифра“, рече меѓу другото таа.

Кон крајот на минатата година изјавила дека сака да најде љубов, но изгледа дека се откажала од таа идеја.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by annie knight (@anniekknight)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by annie knight (@anniekknight)

To top