Храна и Пијалаци рецепт

Едноставен и брз десерт: Банана сникерс

За љубителите на вистински сникерс и љубителите на темно чоколадо и кикиритки.

Едноставен и брз десерт: Банана сникерс

За љубителите на вистински сникерс и љубителите на темно чоколадо и кикиритки.

Потребни се следните состојки:

Топено темно чоколадо

Банана

Путер од кикирики

Сецкани кикирики

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @thefeedfeed

To top