недела, 31. мај 2020. Вести денес: 23
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Твитови

Зеколи: Се додека на чело на СДСМ се наоѓа човек со вокабулар „еден педер“…

Зеколи: Се додека на чело на СДСМ се наоѓа човек со вокабулар „еден педер“…

-Се додека на чело на СДСМ се наоѓа човек со вокабулар „еден педер“, сите во и околу „Бихачка“ можат единствено да држат јазик зад заби, вели политичкиот аналитичар Арсим Зеколи, коментирајќи ги уцените на исламскиот поглавар Сулејман Реџепи, кој дрско се закани дека доколку ИВЗ не добие помош ќе ги повлече повиците за заштита од пандемијата.

Коронавирус