четврток, 28. јануари 2021. Вести денес: 32
home Твитови

Заев велеше дека не се вози со Мерцедесот од 600.000 евра – никогаш (ВИДЕО)

Заев велеше дека не се вози со Мерцедесот од 600.000 евра – никогаш (ВИДЕО)

Заев: Не се возам јас со Мерцедесот од 600.000 евра никогаш.
Исто Заев, пред суд:

Коронавирус