среда, 8. декември 2021. Вести денес: 34
home Твитови

Заев со сменето име, устав и историја, доби повеќе вета од ЕУ отколку Груевски

Заев со сменето име, устав и историја, доби повеќе вета од ЕУ отколку Груевски

Заев со сменето име, устав и историја, доби повеќе вета од ЕУ отколку Груевски

Коронавирус