вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 119
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Твитови

Заев: Поголемиот сосед ќе ни влезе во собата и ќе ни кажува жената како да ни се вика

Заев: Поголемиот сосед ќе ни влезе во собата и ќе ни кажува жената како да ни се вика

…ПОГОЛЕМИОТ СОСЕД ЌЕ ТИ ВЛЕЗЕ ВО ДНЕВНАТА СОБА И ЌЕ ТИ РЕЧЕ ТИ ЌЕ СЕ ВИКАШ ТАКА, СОПРУГАТА ТАКА, ТОА Е ЗА ПО ДОМА…