петок, 26. ноември 2021. Вести денес: 152
home Твитови

Заев ја разбра пораката…пред две години

Заев ја разбра пораката…пред две години

Пред две години е ова, Дац коа му даде метла, за претседателски, не е сега и да не е смешно ќе беше трагично

Коронавирус