понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 4
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Твитови

Твит на денот: Преговорите запнаа околу ќерка му на Заев (ВИДЕО)

Твит на денот: Преговорите запнаа околу ќерка му на Заев (ВИДЕО)

Преговорите запнаа околу ќерка му на Заев

Коронавирус