среда, 28. септември 2022. Вести денес: 162
home Твитови

Заев: Ако ја легализираме марихуаната, нема да има разводи, сите ќе бидат ХАЈ!

Заев: Ако ја легализираме марихуаната, нема да има разводи, сите ќе бидат ХАЈ!

(Твитер пост)

24.12.2017 – Луѓе од Холандија ме убедуваат дека тамо сите се хај и не се караат, нема разводи, ја им викам, па добро работи ли некој?
Може и ние да ја легализираме марихуаната но мора да има контрола и да се знае каде може и кој може да ја конзумира… https://twitter.com/Jovan_Kukuzel

Коронавирус